Nagrody

Pracodawca Jutra 2016

logo PARP

Tytuł Pracodawcy Jutra otrzymują firmy, które przygotowują uczniów, studentów i absolwentów do podjęcia pierwszej pracy. Dziękujemy za tą nagrodę – cała przyjemność po naszej stronie.

Top Pracodawca Województwa Śląskiego

logo Silesia HR trends 2016

24 listopada 2016 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas gali wieńczącej drugą edycję Silesia HR Trends, nasz prezes, Wojciech Wolny, odebrał nagrodę TOP Pracodawcy Województwa Śląskiego. Plebiscyt honoruje firmy, które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. Dziękujemy!

Wizjoner ICT

logo PARP

Na uroczystej gali podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, nasz prezes Wojciech Wolny odebrał fantastyczne wyróżnienie „Wizjonera ICT” w konkursie organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Nagroda od Nielsen Norman Group (NN/g) za najlepszy intranet 2015

logo Intranet Design Annual Winner 2015

Wspólny intranet Grupy TAURON, zbudowany na bazie platformy SharePoint 2013 przez IT-Dev Sp. z o.o. z Grupy Euvic oraz studio EDISONDA w ramach konkursu organizowanego przez Nielsen Norman Group, został uznany za jeden z dziesięciu najlepszych intranetów roku. Gratulujemy IT-Dev!

Nominacja dla Wojciecha Wolnego do nagrody „Przedsiębiorca Roku 2014”

logo Ernest and Young Entrepreneur of the Year

Wojciech Wolny, nasz prezes, znalazł się w prestiżowym gronie czternastu przedsiębiorców, którzy zostali nominowani do tytułu „Przedsiębiorca Roku 2014” w konkursie organizowanym przez Ernst & Young. „EY Przedsiębiorca Roku” to najbardziej prestiżowy konkurs w środowisku biznesowym w Polsce i na świecie, zatem już sama nominacja jest dla nas wielkim powodem do dumy!

11 miejsce Euvic w rankingu Deloitte Fast 50

logo Technology Fast 50

15 edycja rankingu Deloitte Fast 50 potwierdziła, że jesteśmy w czołówce najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej!

Lider Przedsiębiorczości 2013

logo lider przedsiębiorczości 2013

Otrzymaliśmy właśnie tytuł Lidera Przedsiębiorczości 2013 za szczególne osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności i konkurencyjności na rynku krajowym i zagranicznym oraz umiejętne korzystanie ze środków unijnych, przeznaczanych na rozwój – dziękujemy!

Firma z globalną wizją

logo Polish Champion

Projekt „Polski Czempion”, zainicjowany przez firmę doradczą PWC a prowadzony przez Ryszarda Petru, ma na celu wsparcie polskich przedsiębiorców w prowadzeniu inwestycji zagranicznych. Firmy biorące udział w programie „Polski Czempion” muszą mieć charakter co najmniej multilokalny w skali Europy oraz posiadać strategię globalną – jesteśmy Czempionem.

Quality International

Forum Biznesu przyznało nam godło „Najwyższa Jakość, Quality International 2012” w kategorii QI Services, czyli usług najwyższej jakości. Nagroda cieszy nas tym bardziej, że wręczana jest pod patronatem takich organizacji, jak Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Polskie Forum ISO 9000 i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Ścisła czołówka Deloitte Fast 50

logo Deloitte Technology Fast50

W konkursie Deloitte Technology Fast 50 CE zajęliśmy najwyższe jak dotąd 6 miejsce!

Diament Forbes’a

Diament Miesięcznika Forbes 2019

Z przyjemnością przyjmujemy od Forbesa kolejny diament. Tym razem szczególną uwagę jury zwróciła innowacyjność naszej oferty, dziękujemy!

Gazele Biznesu

Tytuł Gazeli Biznesu udało nam się zdobyć jeszcze w latach 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 oraz 2017. Zdaniem redakcji „Pulsu Biznesu” w 2018 na wyróżnienie zasłużyliśmy m.in. dzięki ofercie konkurencyjnej nawet wobec znacznie większych od nas przedsiębiorstw.

Dobry Pracodawca 2012

logo Dobry Pracodawca

W 2012 przyznano nam tytuł „DOBRY PRACODAWCA – Lider Społecznej Odpowiedzialności”. Dziękujemy za docenienie naszych starań – ten obszar naszej działalności będziemy również skutecznie rozwijać.